Must have na każdej ceremonii ślubnej

Każdy ślub i wesele wiąże się z wieloma ciekawymi i oryginalnymi dekoracjami, które jeszcze bardziej podkreślają rangę tego wyjątkowego dnia. Od kilku sezonów na każdym ślubie nie może zabraknąć konfetti, które za pomocą tuby wystrzeliwuje się w parę młodą przy wyjściu z kościoła lub urzędu. Dlaczego warto postawić na ten dodatek? Poniżej odpowiedź. 

Tuba z konfetti ślubnym 

Tuba z konfetti ślubnym dostępna w sklepach typu Z Miłości to świetny sposób, by uczcić zakończenie oficjalnej części ślubu. Zazwyczaj takie tuby trafiają jeszcze przed ceremonią do rąk gości i to oni mają zaskoczyć świeżo upieczonych nowożeńców zaraz po wyjściu z kościoła lub z urzędu stanu cywilnego. Zdarza się także, że takie konfetti zabierane jest na salę weselną i pojawia się dopiero po pierwszym tańcu. Kolorowe, błyszczące konfetti  wystrzelone wysoko w powietrze, opadając daje piękne tło do zdjęć. Fotografowie często uwielbiają ten moment, gdyż powstają wówczas niezwykle urocze i magiczne zdjęcia pary młodej w deszczu konfetti. 

Jakie konfetti wybrać? 

W sklepach z dekoracjami ślubnymi można znaleźć olbrzymią ilość tub z konfetti, które różnią się między sobą zawartością. Niektóre konfetti są bowiem w kształcie serduszek, kołek, gwiazdek, kwiatuszków oraz motylków. Pary młode mogą wybierać spośród różnorodnych kolorów oraz rozmiarów. Najbardziej popularne obecnie konfetti to te w kolorze bieli, pudrowego różu, czerwieni, złota oraz srebra. Warto zdecydować się na taki asortyment, który w elegancki i stylowy sposób umili najpiękniejszy dzień naszego życia.