Upominki dla gości weselnych

Wesele to impreza nie tylko dla młodej pary, ale głównie dla gości, z którymi młoda para chce spędzić najważniejszy dzień w ich życiu. W dobrym stylu jest podziękowanie najbliższym na koniec uroczystości za przybycie na ślub i wesele. Drobne upominki będą nie tylko eleganckim podziękowaniem, ale też często miłą pamiątką wspólnie spędzonych chwil.

Jakie mogą być prezenty dla gości?

Prezenty dla gości mogą być w formie elegancko opakowanych słodyczy, małych butelek z alkoholem lub breloczków do kluczy. Wszystkie te przedmioty są personalizowane i i mają różne napisy, takie jak imiona młodej pary, datę ich ślubu lub hasło przewodnie wesela. Doskonałym sposobem na podziękowanie bliskim są pięknie pachnące świece weselne, w eleganckim pudełeczku. Są one wyrazem wdzięczności nie tylko za spędzony wspólnie czas, ale stanowić mogą również element dekoracji stołu. Etykiety z imionami nowożeńców są zdobione różnymi, pięknymi grafikami, dlatego łatwo je dobrać do stylu, w jakim zostanie zorganizowane przyjęcie.

Świeczki zapachowe – idealny prezent dla gości weselnych

Jeśli chodzi o ślubne podziękowania dla gości świeczki zapachowe – tu obejrzysz przykład w z-miłości – są doskonałym pomysłem na podziękowanie za udział w uroczystości. Pachnąca świeczka sprawi radość każdej osobie, bez względu na wiek i na płeć. Personalizowane wieczko będzie dodatkowym elementem zaskoczenia. Zapachy świeczek mogą być różne. Najczęściej wybierane są waniliowe lub kwiatowe. Na rynku dostępne są również świeczki o zapachu prosseco, koniaku itp. Świeczki takie są atrakcyjną dekoracją mieszkania, można je również postawić na stole w czasie różnych uroczystości.

W sklepach z dekoracjami ślubnymi można kupić te aromatyczne upominki, które zostały specjalnie zaprojektowane jako prezenty ślubne dla gości. Występują w wielu rodzajach, a każdy z nich ma inny motyw graficzny, napisy i ozdobną czcionkę. Świeczki te ustawia się obok nakrycia zaproszonej osoby lub wręcza się ją osobiście na koniec przyjęcia.

Jak wyglądają świeczki zapachowe przeznaczone na prezent dla gości weselnych?

Ślubne podziękowania dla gości świeczki zapachowe mają przeważnie kwiatowe motywy lub zielone liście. Nadruk na nich często wykonany jest fantazyjną czcionką. Może to być tekst podziękowania, imiona młodej pary, data ślubu. Wszystko zależy od pomysłowości organizatorów wesela i młodej pary.

Świeczki takie wykonane są z wosku parafinowego lub sojowego, mogą mieć różną formę i kolorystykę. Współgrają ze wszystkimi weselami, które organizowane są w stylu rustykalnym, boho. Podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości, są bardzo przydatne i mogą mieć wiele funkcji. Stanowić będą ciekawy element aranżacyjny każdego wnętrza. Świece takie to wyśmienita forma podziękowania, która spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa.

Świece zapachowe w szkle występują w wielu wariantach. Warto pamiętać, że ich kompozycja zapachowa powinna być dopasowana do charakteru ceremonii. Świece zapachowe dostępne są w licznych sklepach stacjonarnych oraz w Internecie, a ich cena nie jest wygórowana.