Detale, które mają znaczenie

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w życiu. Nic dziwnego, że chcielibyśmy, by cała oprawa tego wydarzenia była wyjątkowa w każdym detalu. O czym powinniśmy pamiętać?

Dekoracja stołów

Zwykle korzystając z wynajętej sali dekorację stołów mamy w pakiecie. Czasem zajmujemy się tym sami lub zlecamy wyspecjalizowanej firmie. O czym często zdarza się zapominać dekoratorom?

O zawieszkach na alkohole weselne

To drobiazg, ale dzięki niemu goście pamiętają przez cały czas trwania imprezy, przy jakim stole siedzą i za czyje zdrowie oraz szczęście i powodzenie na nowej drodze życia piją.

Zawieszki na alkohole weselne są więc detalem, o którym warto pamiętać, jeśli chcemy by nasze weselne stoły były naprawdę wyjątkowe.

Skąd wziąć najlepsze zawieszki na butelki?

Ten ślubny gadżet jest coraz bardziej popularnym dodatkiem na weselnym stole i „jakieś” zawieszki znajdziemy nawet w sklepie papierniczym.

Szeroki wybór wzorów znajdziemy u każdego dystrybutora artykułów weselnych. Znajdziemy tam z pewnością coś odpowiedniego kolorystycznie i stylistycznie, co będzie pasowało na nasze stoły nawet bez wprowadzania zmian.

Często istnieje również możliwość spersonalizowania zawieszek w specjalnym kreatorze. Możemy wybrać czcionkę, wprowadzić własny tekst, wybrać grafikę, a czasem wgrać własne zdjęcie.

Jeśli szukacie czegoś, co naprawdę wyróżni wasz weselny stół – to będzie strzał w dziesiątkę.

A po weselu…

Zawieszki z pewnością będą sympatyczną pamiątką, która pomoże wam przywołać wspomnienie szampańskiej zabawy z tego dnia. Naprawdę warto więc wybrać najbardziej wyjątkowe.