Romantyczne rustykalne zaproszenia ślubne

Ślub w stylu rustykalnym, to ostatnio bardzo często wybierana opcja. Coraz modniejsze stają się wesela w stylowych, drewnianych karczmach i  gadżety ślubne zdobne w motywy wiejskie – w tym zaproszenia.

Te ostatnie cieszą się popularnością wykraczającą poza swój styl.

Subtelnie romantyczne, zdobione motywami polnych kwiatów tanie zaproszenia na śluby w rustykalnym stylu, są po prostu uniwersalne w swym pięknie i bardzo ekonomiczne.

Zaproszenia rustykalne – za co są lubiane?

Styl rustykalny w zaproszeniach ślubnych jest nie tylko doskonale rozpoznawalny. Istnieje ogromna rozpiętość stylistyczna wzorów – od bardzo minimalistycznych połączeń szarej tektury i juty, po koronkowo-kwiatowe wzory romantyczne. Dzięki temu niemal każda para może znaleźć odpowiednie dla siebie zaproszenia ślubne z wiejskim motywem.

Rustykalne rękodzieło

Zaproszenia w tym stylu są często wykonywane ręcznie na zamówienie. Jeśli zdecydujemy się zamówić rękodzieło, możemy liczyć na zaproszenia naprawdę niepowtarzalne. W przypadku tych zdobionych elementami suszonych roślin, nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy.

Doprawdy trudno sobie wyobrazić większą unikalność i niepowtarzalność.

W końcu o to nam właśnie chodzi. Wszystko, zaczynając właśnie od zaproszeń, ma być na naszym weselu wyjątkowe i tylko nasze.

Zaproszenia ślubne, a inne rustykalne dodatki

Zamawiając zaproszenia, warto pamiętać również o winietkach, czy etykietach na alkohol.

Jeśli zamówimy je w jednym miejscu, będą utrzymane w tym samym stylu rustykalnym, co z pewnością pozytywnie wpłynie na pozytywny odbiór estetyczny całości.