3 rzeczy, których nie może zabraknąć na Twoim weselu

Ślub i wesele to niepowtarzalne momenty w życiu każdej pary. I choć te chwile należą do jednych z najszczęśliwszych, to poprzedzone są ogromnym stresem. Nikt nie urządza własnego wesela kilka razy w roku, więc nie każdy wie, co musi pojawić się na takim przyjęciu i jak wyglądają przygotowania. Dlatego warto dowiedzieć się przynajmniej podstawowych informacji na temat organizacji tego typu imprez. Poznaj 3 rzeczy, dzięki którym Twoje wesele będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Ciebie, jak i dla gości!

  1. Zaproszenia i organizacja

Trudno wyobrazić sobie wesele bez zaproszeń, ale równie ważne są winietki ślubne. Dzięki winietkom unikniesz zbędnego zamieszania podczas zajmowania miejsc, a jeśli dołączysz do nich drobny upominek, będą miłą pamiątką dla Twoich gości.

dwie winietki na weselne stoły

zdjęcie winietek z kolekcji marki z-miłości

  1. Atrakcje od samego wejścia

Młode pary często rezygnują z dekorowania drzwi wejściowych oraz holu. Ale te dwie rzeczy zaproszone osoby widzą jako pierwsze, dlatego warto zrobić dobre wrażenie. Ozdób wejście balonami albo lampionami, a w holu ustaw powitalną tablicę i księgę gości, do której każdy będzie mógł się wpisać.

  1. Zwróć uwagę na obrusy i krzesełka

Odpowiedni wystrój stołów oraz krzesełek to podstawa dekoracji całej sali. Jeśli o niego nie zadbasz, przyćmisz piękne bukiety i ozdoby, na które wcześniej wydałeś pieniądze. Dlatego dokładnie sprawdź, czy obrusy oraz bieżniki pasują do wystroju sali i czy wszystkie są jednakowe.